mgr Dominika Zawojska

Asystentka na Wydziale Sztuk Wizualnych Akademii Sztuki w Szczecinie w pracowni Projektowania Architektury
Wnętrz i Wystawiennictwa na kierunku Architektura Wnętrz.
Specjalizacja: projektowanie architektury wnętrz, form użytkowych, wystawiennictwa

W 2012 roku obroniła dyplom licencjacki pod kierunkiem Prof. H. Regimowicza na Akademii Sztuki na Wydziale Sztuk Wizualnych specjalnosc architektura wnetrz i scenografia. Praca odnosila sie do tworczosci Karima Rashida,
projekt zawierał w sobie jednoczesnie showroom projektanta wraz z kawiarnia. Obiekt byl zlokalizowany w Szczecinie przy ul. Bogusława.

Podczas studiów na Akademii Sztuki w Szczecinie otrzymała stypendium naukowe za osiągnięcia w nauce.

W trakcie trzeciego roku studiow wygrała konkurs organizowany przez Akademie Sztuki w Szczecinie oraz jeden z showroomow lazienek dzialajacy na terenie Szczecina. Wygrana w konkursie byla realizacja projektu w showroomie salonu wraz z nowozaprojektowanymi zabudowami, które weszły do sprzedaży. Projekt realizowany byl w trzyosobowej grupie.

Została rowniez wyrozniona w konkursie pt. „Nadmorska Wizja Mieszkania”, ktory dotyczyl zaprojektowania koncepcyjnego bryl budynkow mieszkalnych wraz z ich otoczeniem. Konkurs realizowany byl przez biuro nieruchomosci Master Invest przy współpracy z Akademia Sztuki w Szczecinie.

W 2014 roku obroniła dyplom magisterski na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu pod kierunkiem Prof. zw. UAP J.Jurka. Dyplom magisterski dotyczył projektu wnetrza Hotelu w Korytowie wraz z jego otoczeniem inspirowanego Art Deco.

Podczas studiów II stopnia otrzymala Stypendium Rektora dla najlepszych studentów Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

Tworzy liczne projekty, ktore doczekaly sie swoich realizacji zarowno na terenie Szczecina jak i Poznania.

tel. +48 790 301 503

interior design, akademia sztuki w szczecinie, architekt wnętrz, design, najlepszy wydział architektoniczny w kraju, wzornictwo interior design, akademia sztuki w szczecinie, architekt wnętrz, design, najlepszy wydział architektoniczny w kraju, wzornictwo interior design, akademia sztuki w szczecinie, architekt wnętrz, design, najlepszy wydział architektoniczny w kraju, wzornictwo interior design, akademia sztuki w szczecinie, architekt wnętrz, design, najlepszy wydział architektoniczny w kraju, wzornictwo interior design, akademia sztuki w szczecinie, architekt wnętrz, design, najlepszy wydział architektoniczny w kraju, wzornictwo interior design, akademia sztuki w szczecinie, architekt wnętrz, design, najlepszy wydział architektoniczny w kraju, wzornictwo interior design, akademia sztuki w szczecinie, architekt wnętrz, design, najlepszy wydział architektoniczny w kraju, wzornictwo interior design, akademia sztuki w szczecinie, architekt wnętrz, design, najlepszy wydział architektoniczny w kraju, wzornictwo interior design, akademia sztuki w szczecinie, architekt wnętrz, design, najlepszy wydział architektoniczny w kraju, wzornictwo interior design, akademia sztuki w szczecinie, architekt wnętrz, design, najlepszy wydział architektoniczny w kraju, wzornictwo interior design, akademia sztuki w szczecinie, architekt wnętrz, design, najlepszy wydział architektoniczny w kraju, wzornictwo interior design, akademia sztuki w szczecinie, architekt wnętrz, design, najlepszy wydział architektoniczny w kraju, wzornictwo interior design, akademia sztuki w szczecinie, architekt wnętrz, design, najlepszy wydział architektoniczny w kraju, wzornictwo